Dan Brown’ın son kitabı -Süleyman’ın Anahtarı

Evet bütün dünyada satış rekorları kıran Dan Brown ‘ın kitaplarından en sonuncusu “Süleyman’ın Anahtarı” Tüm dünya ile birlikte Türkiyede’ de satışa sunuluyor.. Bu kitabın tüm dünyada rekorları alt üst etmesi bekleniyor.

Kitap öncelikle İngilizce basımı ile şatışa sunulacak son kitabından dünya geneli için ilk baskı adedi 6,5 milyon . Ve bu kitaplar kitapçılara gönderildi..

Henüz kitap satışa çıkmadan dünyanın en büyük İnternet satış mağazası Amazon’da birinci sırada.. Yazarın uzun yıllardır çalıştığı Random House yayınevi, kitap ile ilgili nakliyatçılardan , tezgahtarlara kadar tüm çalışanlar ile gizlilik antlaşması imzaladı. Dünyanın en iyi korunan sırlarından biri olarak lanse edilen kitabın eleştirisi için bile kitap eleştirmenlerine önceden bir kopya gönderilmedi..

Amazon’un
depolarını 24 saat silahlı korumalar korumakta. Random House, dünyada kitapların konulduğu depoların hepsinin 24 saat kapalı devre televizyon istasyonu ile izlendiğini belirtmekte.

  • Bu son kitap , yine Robert Langdon’un maceralarını içermekte .Bu sefer Harvard’lı bilim adamını Yunanistan’daki Athos Dağı’ndan, Washington’a götürüyor. 12 saat içinde geçenlerin anlatıldığı kitabı, Dan Brown 5 yıl içinde yazdı.

segin bulut
Eylül 16th, 2009at4:41 am

Arkadaşlar yıllardır son Dan Brown ‘ın son Kitabını Süleymanın anahtarı olarak bilsekte “Kayıp Sembol ” olarak çıktı.. Bence Site editörleri bunu düzeltip okuyucuya daha yararlı bilgi sunmalı…

Ada
Aralık 23rd, 2009at10:05 am

Burda bir pazarlama taktiği yapıldı ismini değiştirmelerinin nedni merak ve gizemi iyice tetiklemek.. Kayıp sembol ismi bence çok daha kitaba uyan bir isiim olmuş orası ayrı..

Yorumunuzu bırakın