Ezilenler – Dostoyevski E-kitap

ezilenler

Kitabın Adı:Beyaz Geceler
Kitabın Yazarı:Fyodor Mihailoviç Dostoyevski

Kitap arka kapağından editörün bir notu ;
Tek başına geçimini makalelerle, gazete yazılarıyla sağlamaya çalışan , aşkı bir özveri olarak gören çenç bir delikanlı ile yeni bir dünya kurmayı amaçlarken elindekileri de kaybeden, imkansızın peşinden koşan, daha da kötüsü babasını üzen umursamaz tavırlı bir kız.

Kitabın İncelemesi:
Doğduktan hemen sonra annesini kaybeden, yürekleri yakacak bir şekilde hayata gözlerini yuman bir yavru… para hırsı içinde iki gencin geleceğini karartan, entrikalar, dalaveralar ve ayak oyunlarını kendine meslek edinen, iki yüzlü, tehlikeli bir tip… Ayakları üzerinde duramayan, kararsızlık içinde oradan oraya kıvranan , şıpsevdi bir zavallı… Evet, “Ezilenler”, zıtlıkların uyumu, Romantizm’le Realizm’in bir potada eritildiği bir roman. Teori ve pratiğin çok farklı kavramlar olduğunu gözler önüne seren canlı bir örnek. “Ezilenler”i okurken, bir yandan gözleriniz yaşaracak, diğer yandan hayatın acı gerçekleriyle yüzleşeceksiniz. “Ezilenler”, her insanın ayrı bir dünya olduğunu gözler önüne seren bir şaheser, sayfaları heyecanla çevireceğiniz bir klasik.

Okuyan Kitap dostu okurlarımızın değerli yorumlarını beklemekteyiz..

Romanı ( E-Kitap ) İndirmek için lütfen tıklayınız..

Not :Bu roman Dünya Klasiklerinden olduğu için telif hakları yoktur , yani paylaşılabilir..
Ancak hiç bir e-kitabın sayfaları karıştırarak ve kokusunu alarak gerçek kitap okuma zevkini almayacağını siz değerli kitap severlere iletmeyi , biz kitap severler için bir borç biliyoruz.. İyi okumalar..

Bu kitabı satın almak için tıklayınız

nermin kaya
Ağustos 14th, 2009at11:34 pm

kitap okumayı severim iş yerinde boş kaldıkça internetten de okurum bu kitabı beğendım fakat ben tamamı okumak istıyorum ama bulamıyorum satnerde satılır banma bır bılgı verebılırmısınız artık evde okuyacak kıtap kalmadı hepsını 2-3 kez okudum baska kıtap okumak istıyorum artık meil gönderin bana lütfen nerede satıldığı ile ilgili beklıcem teşekkürler…nermin kaya

canlı para oyna
Ağustos 30th, 2011at12:14 pm

Terrific work! That is the kind of information that are meant to be shared across the internet. Shame on Google for not positioning this put up upper! Come on over and talk over with my site . Thanks =)

Yorumunuzu bırakın