Kız tavlama sanatı-Kitapları

kiz_tavlama_sanatiHerkeze  merhaba arkadaşlar , biliyorum sitemiz  makaleler  haricinde  tamamen  kitaplar  üzerine kurulu bir site  zaten bende bu  makalemizde  pek çok kitaptan da bahsedeceğim  ama konumuz  açıkçası biraz  farklı..

Yakın  zamanda  adına sosyal-sanatlar , sosyal beceriler  de  denilen  dünya  çapında  son zamanlarda çok yaygınlaşan ama insanlığın  var olması hatta  canlıların var olmasından  bu yana  özellikle  erkek bireylerin büyük bir sorunu  haline  gelen  karşı cins ile  iletişim üzerine  yaklaşımlar,sorunlar,çözüm yolları,sırlar ,ipuçlarından bahsedeceğim..

Malum her erkeğin belli  bir dönem , belkide  sürekli  başından geçen bir  hadisedir bayanlarla iletişim problemi  yaşamaları , öyle ki   çok  hoşlandığınız  halde  ve  hergün  kendisini gördüğünüz  hatta  konuştuğunuz  halde  ondan hoşlandığınızı  karşı tarafa düzgün bir biçimde  anlatamazsınız  ya hiç  belli etmez  yada  yüzünüze  gözünüze  bulaştırsınız , işte  bu  noktada  sosyal  sanatlar  devreye  giriyor  ve  erkeklerin ne konuda  yanlış yaptığını  ya da  hiçbirşey yapamadığını  anlatıyor.

Türkiyede  çok yeni olmasına  karşın (1-2 sene )  bu  iletişim sorunlarını  yok etmek için  yardımcı  uzman  nitelikte  arkadaşlarımızda  yok değil..  Özellikle  Harun D.  Kitapları ile  Tutku  ise  seminerler  ve   ses  cd leri ile  isteyenlere  yardımcı olmakta.. bu konuda  pek çok  detay  ve  kitap  adı da   vermemiz  mümkün.. Mesela  Harun d. nin belkide  Türkiyede  bir ilk olan  kitaplarının issimlerini verebiliriz.

Kitabın  adı : Çarpıcı  Etki

Kitabın  adı : Kızlarla Konuşma Kılavuzu

Kitabın  adı : Çekici Erkeğin Giyim Rehberi

Kitabın  adı : Sevdiğin Kızı  geri Kazanmanın Adımları

Kitabın  yazarı : Harun D.

kemal
Ekim 11th, 2010at6:11 am

Tutku seminer ve ses cd leri ile diyorsunuz tutku ya nasıl ulaşanılırım

Yorumunuzu bırakın