Metal Fırtına – 3 / Karşı Saldırı

metal_firtina_3_karsi_saldriKitabın adı :Metal Fırtına – 3 / Karşı Saldırı
Kitabın yazarı:Burak Turna
Kitabın yayın evi :Timaş Yayınları
Yayın tarihi :Mart 2007
Sayfa sayısı:168
Kitap hakkında inceleme yazısı :

Türkiyede en çok satan kitaplar listesine girmeyi başaran ABD’nin Türkiyeye karşı savaş açmasını öngören alan kurgu serisi Metal fırtına bildiğiniz gibi iki yazar tarafından sunulmuştur .. İlk kitaptan sonra iki yazar ayrı ayrı seriyi devam ettirmişlerdir.. Burak Turna’ nın yazdığı serinin 3. kitabı..

Kötülük baronu, bütün operasyonlarda kendisini engellediğini düşündüğü Gri Takım’dan kurtulmak için bir plan geliştirir. Afrika’nın Atlas Okyanusu’na açılan Gambiya isimli küçük ülkesinde pek az kişinin bildiği bir Türk eğitim birliği vardır. Kötülük baronu, bu birliğin subaylarını kaçırttırır ve Türk Özel kuvvetlerinin onları kurtarması için girişim başlatmasını sağlar. İlk amacı bu özel birliği pusuya düşürmektir. Ancak esas amacı bu komployu Gri Takım’ın öğrenip engellemeye çalışmasını sağlamak ve Gri Takım’ı, savaş alanına geldiğinde yok etmektir. Peki Gri Takım, bu büyük tuzaktan kurtulup karşı saldırıya geçebilecek mi? Kurt, bu ölümcül mücadeleden sağ kurtulabilecek mi? Mert ve Gökhan’ın ilişkileri nasıl bir şekil alacak?

Metal Fırtına 3’ü okumaya başladığınızda zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak ve bir sonraki sayfayı heyecanla bekleyeceksiniz.

Yorumunuzu bırakın