Skinny Bitch – Rory Freedman/ Kim Barnouin

skinny-bitch

Kitabın Adı:SKİNNY BİTCH
Kitabın Yazarı: Rory Freedman/ Kim Barnouin
Kitabın Yazılma Yılı:2008
Kitabın Yayınevi: Pegasus Yayınları
Kitabın Basım Yılı: 2008
Sayfa Sayısı:228
Kitabın Konusu: Skinny Bitch kitabı sağlıkla alakalı bir kitaptır ve fazlalıkları olanları çok yakından ilgilendirir. Freedman, kitabında kilo vermenin yollarını ve sağlıklı beslenmeyi anlatmıştır…

Arka Kapak Yazısı:
Merhaba okuyucular,
Ne kadar büyük bir kasırga oldu, değil mi? Bizim Skinny Bitch kitabını yazmaya karar vermemiz sanki dün gibi. Oysa şimdi kitabımız yirmi dile çevrilmiş durumda.

Biz hâlâ insanların yemek konusunda bilinçlenmesi için nasıl daha fazla yardımcı olabiliriz diye kendi kendimize soruyoruz!
Biz sizin sevginizi kazandığımız için sonsuz derecede minnettarız. Her gün dünyanın her yerinden okuyuculardan başarı öykülerini anlatan haberler alıyoruz. Tüm bunlar sözcüklerin ötesinde bizim için motive edici olmaktadır. Biz Skinny Bitch kitaplarını yazdık çünkü gerçekten bir fark yaratmak istedik. Bu kitabın sizin yaşantınızı değiştirmesini istiyoruz. Eğer bunu başarabilirsek bu bizim için büyük bir onur ve gurur kaynağı olacaktır.
En içten sevgi ve saygılarımızla, Rory ve Kim

Kitap Hakkında Eleştiriler:
The New York Times
Eğlenceli ve mizahi bir anlatım. Okunmalı!

Marie Claire
Kahkahalara boğuldum. Şahane bir üslup.

Elle
Zekice hazırlanmış bu kitap, sağlıklı beslenme konusunda çok önemli ve yararlı bilgiler içeriyor.

Ingrid Newkirk, PETA Başkanı
Skinny Bitch, sağlıklı beslenme ve kilo verme konusunda yazılmış harika bir kitaptır. Eğer imkanlarım elverseydi bu kitabı bütün kadınlara karşılıksız dağıtmak isterdim ve gelecekte daha şişko bir nesil olmaktansa daha sağlıklı bir bir nesil olurduk.

merve
Ocak 12th, 2009at7:26 am

bu site gerçekten ödevlerime yardim etti ALLAH(C.C)’DE ONLARA ETSİN

Yorumunuzu bırakın