Süleymanın Anahtarı ve Şifreleri – Greg Taylor

Süleymanın Anahtarı ve Şifreleri - Greg Taylor

Bu kitap Dan Brown’ın yazarlık ve pazarlama anlayışı temel alınarak yazıldı. İlk olarak medyada ve web sitesinde ki yorumlarına göz atarak , gelecek kitabının muhtemel konusuna ilişkin verdiği zekice ipuçlarını arayacağız. Daha sonra Brown ‘ın Da Vinci şifresinin kapağına ve ilgili internet yarışmasına bıraktığı şifreleri araştırarak bu düşüncelerin bazılarını kesinleştirip anlamlarını yorumlayacağız. Son olarakta Brown ‘un kişisel simgeselliği ( yazarlık sitili ve kişisel tarihinin etkilerini) üzerinde çalışarak , kitap daha raflara bile çıkmadan , olası hikaye örüntüsünü ve içindeki komploları öngörmeyi deneyeceğiz.

Dan Brown’ın etkilendiklerine ve konu seçimlerine ilişkin temel fikirlerimiz oluştuktan sonra , onu daha iyi izleyebilecek , önceden araştırmalarımıza dahil etmediğimiz konular üzerinde ayrıntılı incelemeler yapabileceğiz.Bütün detayları öngöremiyeceğimiz açık olduğu gibi ( Şüphesiz yanlış çıkan bazı tahminlerimizd olacak ) araştırmamıza almadığımız bir çok konun da Süleyman ‘ın Anahtarı ‘nda yer alacağından emin olabilirsiniz.

segin bulut
Eylül 16th, 2009at4:44 am

İsmi bile Yanlış tahmin.. Muhtemelen Dan Brown ve yayıncıları okuyucuya bir supriz daha yapmak istedi.. Biz amazonda bile The Salamon Key olarak görmüşken kitap kapağını birden karşımıza 15 Eylülde Lost Sembol olarak çıktı..

Yorumunuzu bırakın