Tez Önerisi Nasıl Hazırlanır?- U.Erman EYMEN – E-Kitap

tez_onerisi_nasil_hazirlanir

Kitabın Adı:Tez Önerisi Nasıl Hazırlanır?
Kitabın Yazarı: U.Erman EYMEN
Kitabın Yayınevi: İstatistik Merkezi
Kitabın Basım Yılı: 2007
Sayfa Sayısı: 32 sayfa
Fiyatı: Ücretsiz
Kitap Açıklaması: Sn . U. Erman EYMEN tarafından hazırlanan bu kitap tez önerisi araştırmacının (öğrencinin) yapacağı araştırmanın (tez çalışması) ana hatlarıyla tanımlandığı bir dokümandır. Bu doküman araştırmacının inceleyeceği konuyu tüm boyutları ile ele almasmı sağlar.

Bu kitap bir tez önerisinin nasıl hazırlanacağı örnekler yardımıyla ve basit bir dil kullanılarak açıklanmış. Kitap ,doktora ve yüksek lisans öğrencilerine tez çalışmaları öncesi ilk adımı doğru atamlarını sağlayacak bir kaynak olarak görülebilir.

kitap özeti olarak yazara ve emeği geçenlere teşekkür ederiz..Bu kitabı ücretsiz temin edebilirsiniz.

kitabı İNDİR

Kaan OKUR
Aralık 5th, 2009at2:12 pm

Merhaba,
Ben U.Erman EYMEN hocanım “Tedarik Zinciri Yönetimi” kitabını okudum ve tedarik zinciri konusunda ödev hazırlamam gerekiyor. Kendisinin özel mail adresini bilmediğim için buraya not bırakmak istedim. Umarım kendisine ulaşabilirim.

Öncelikle bu değerli kaynak için kendisine çok teşekkür ederim. Türkçe böyle kaynaklar bulmaktan gerçekten zor oluyor. Konuyu anlamak için türkçe kaynaklar çok faydalı, ancak ödevimi ingilizce sunacağım. Bu yüzden kendisinde bu “Tedarik Zinciri Yönetimi” kitabının ingilizce versiyonu olabilir mi? sormak istiyorum.

Şimdiden teşekkürler,

Saygılarımla,

Kaan OKUR

Yorumunuzu bırakın